Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
facebook zdravotní školy Borovského 2315/1
Mizerov, 734 01 Karviná
SZŠ na mapě
Telefon
Sekretariát:596 311 774
sekretariat.szk@sszdra-karvina.cz
Úvodní stránka » Comenius Regio » celý článek

Comenius Regio

 

Návštěva partnerů projektu na naší škole | 06.03.2014 Zpět na seznam aktualit Comenius Regio

V úterý 28. 1. 2014 se uskutečnila v naší škole návštěva partnerů projektu Comenius Regio - "Teoretické a praktické vzdělávání ve zdravotnických školách a ve zdravotnických zařízeních". Na půdě naší školy nám bylo velkou ctí přivítat zástupce partnerské SZŠ z Nitry a Nových Zámků na Slovensku, SZŠ z Opavy, zástupce NsP Havířov a zástupce MSK a NSK.


V dopoledních hodinách se naši hosté zúčastnili ukázky výuky odborných předmětů a to ošetřovatelství a psychologie. Poté následovala prezentace aktivit školy a jednotlivých oborů vzdělání.

Naši žáci hosty přivítali bohatým kulturním programem a prezentaci školy zpestřili módní přehlídkou zdravotnického oblečení firmy Irea.

Odpoledne proběhla jedna z projektových aktivit - Den otevřených dveří, kde se naši hosté mohli zapojit a soutěžit společně se zájemci o studium na naší škole.


Celou tuto mobilitu hodnotím jako velmi zdařilou a jménem vedení školy děkuji všem pedagogům, správním zaměstnancům a žákům, kteří se podíleli na přípravě programu a prezentaci školy.


 

 Mgr. Karin Delongová                                                                                                           Fotogalerie


Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit
- HEski -
Tato stránka je vytištěna z webu www.sszdra-karvina.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.