Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
facebook zdravotní školy Borovského 2315/1
Mizerov, 734 01 Karviná
SZŠ na mapě
Telefon
Sekretariát:596 311 774
sekretariat.szk@sszdra-karvina.cz
Úvodní stránka » Uskutečněné projekty

Uskutečněné projekty

Projekt Cesta k městu | 22.05.2013 | zobr: 1651x

Žáci naší školy se aktivně zapojili do projektu statutárního města Karviné Cesta k městu v rámci programu Mládež v akci regionu Těšínské Slezsko (www.mladezvakci.cz). Třináct žáků ve věku od 15 do 19 let se projektem, který nazvali "Pro radost seniorům" , rozhodli zpříjemnit volný čas seniorů v karvinském regionu divadelním představením "O vdavekchtivé Kačence".

Fotogalerie        Polar Stonava         Polar Karviná

Buňka - interaktivní výuková aplikace | 06.01.2011 | zobr: 3948x

Projekt "Buňka" klade důraz na vytvoření mezipředmětových vztahů v rámci výuky tohoto celku. Zaměřuje se na využití interaktivních výukových metod ve vzdělávání všeobecných i odborných předmětů.

Projekt SIPVZ zaměřený na problematiku chybějícího software v oblasti psychologie, pedagogiky a komunikace pro výuku zdravotnických pracovníků. Aplikace vytvořená vyučujícími naší školy umožňuje interaktivní výuku pomocí moderních informačních technologií.

Studenti čtou a píší noviny | 06.01.2011 | zobr: 2111x

Největší český deník MF DNES připravil pro studenty středních škol projekt s názvem "Studenti čtou a píší noviny". Také studenti z naší Střední zdravotnické školy v Karviné se k projektu připojili.

Výukové aplikace

 

- HEski -
Tato stránka je vytištěna z webu www.sszdra-karvina.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.